NYX Professional Makeup Lip Lingerie Liner Stain 07 Cuff Me - 1 ml
Denne innovative flytende leppepennen kombinerer presisjonen til en liner med den ekstreme holdbarheten til en stain. Den vannfaste formelen definerer leppene med en dyp farge som sitter sikkert hele dagen uten å smitte av.
Hvordan ser den ut?
Den lette teksturen smelter sømløst inn i huden og gir en naturlig skulpturert effekt som verken blør eller sklir utover. Med den smidige filttuppen kan du enkelt skape skarpe konturer for en push-up-effekt eller fylle inn hele leppene for en jevn og holdbar fargeopplevelse. Den dype røde nyansen gir en intens finish som føles fjærlett på leppene og bevarer sitt plettfrie utseende fra morgen til kveld.
Passer for
Alle hudtyper · Definerte lepper · Hverdag & fest · Langvarig resultat
Hva gjør den unik?
- Vannfast stain-formula som holder seg på plass hele dagen uten å klusse
- Spesialdesignet filttupp med kuleformet topp for maksimal presisjon ved hver kurve
- Lett og flytende konsistens som gir en behagelig følelse uten å tørke ut leppene
- Helt vegansk formula utviklet uten ingredienser av animalsk opprinnelse
Artikkelnummer: 198029
- 2026-06-12
Elsket fargen, gir en mørk - nude farge! Popper virkelig øynene dine✨ Den sitter også heeeele dagen. Lett å blende ut
- 2026-05-20
Denne har blitt en ny favoritt! Fargen “Barely There” er kjempefin og passer til alt! Perfekt både alene og sammen med andre leppeprodukter. Jeg elsker at den sitter lenge og ikke smitter av så lett. Enkel å bruke, behagelig på leppene og gir et naturlig, fint resultat. Veldig fornøyd med denne!
- 2026-05-17
Elsker denne. Lett å påføre og holder leeeenge.
- 2026-08-02
En skikkelig god nude-farge for lyshudede som meg. Disse blyantene både omkranser leppene og farger dem helt. Topp med lipgloss, og du er ferdig! 😁
- 2026-05-07
Det kom veldig lite farge
- 2026-04-22
Superfint! Veldig fin farge og lett å male med. Anbefales
- 2026-04-19
Fargen var akkurat som jeg forventet, nærmere brun! Den har imidlertid en kule på tuppen som jeg synes ikke gir like skarpe linjer. Det blir også interessant å se hvor lenge den varer og holder seg fuktet på tuppen. Jeg synes prisen er litt høy, og den varer ikke like lenge som Wonderskins lipstainere. Alt i alt er jeg fortsatt fornøyd på grunn av fargen og muligheten til å male på og gjøre den litt uskarp for å få mykere overganger.
- 2026-04-10
Fin farge og holder godt, ikke hele dagen, men bedre enn en tradisjonell leppeblyant.
- 2026-04-10
Fungerer ikke akkurat som det står på NYX sin nettside.
- 2026-03-20
Enkel å bruke, varer lenger, kjærlighet









