VIKTIGE FORDELER
Øyeblikkelig forseglende splittede spisser
Fuktighetsrik gel-creme som fukter tørt hår
Reparerer kontinuerlig og forebygger styling-skader
232°C varmebeskyttelse
En fuktighetsgivende leave-in balsam med gel-creme tekstur som umiddelbart fukter og forsegler splittede spisser. Den reparerende formelen virker fra cortex til kutikula for kontinuerlig å reparere hårskader og splittede spisser, samtidig som den beskytter mot varme opp til 232°C. Ideell for tørt eller uttørket hår.
INGREDIENSER
Patentert OLAPLEX Bond Technology®: Styrker håret og reparerer skader på molekylært nivå ved å gjenoppbygge disulfidbåndene som gir håret sin styrke.
High-Adhesion Sealing Complex: Virker umiddelbart og over tid for å binde seg til splittede spisser og fylle ut hull i hårkutikulaen for å glatte, forsegle og kontinuerlig reparere skadede tupper.
Hydramino Replenishing Blend: En blanding av aminosyrer, squalane, Ximenia-olje, panthenol og glyserin som gjenoppretter fuktighetslipider, gir vektløs pleie, gjør håret lettere å gre ut, og tilfører glans uten å etterlate en film på håret.
FAQ
Q: Hva er forskjellen mellom Nº.5LEAVE-IN™ og Nº.6 BOND SMOOTHER®?
A: Nº.5LEAVE-IN™ er en leave-in balsam som fukter, gir varmebeskyttelse og reparerer splittede spisser. Nº.6 BOND SMOOTHER® er en leave-in styler som definerer håret, kontrollerer frizz i opptil 72 timer og gir lett hydrering. Begge kan brukes sammen, separat eller med andre stylingprodukter.
Q: Hvilke hårtyper kan bruke Nº.5LEAVE-IN™ BALSAM?
A: Nº.5LEAVE-IN™ BALSAM er best for tørt hår som trenger ekstra fuktighet og beskyttelse før styling.
Q: Hvordan reparerer Nº.5LEAVE-IN™ splittede spisser?
A: Nº.5LEAVE-IN™ er flott å bruke mellom frisørbesøk. Den retter umiddelbart mot og binder seg til splittede spisser for å fylle ut skadehull i kutikulaen med vårt High Adhesion Complex, som glatter og forsegler de skadede endene. Det er det perfekte produktet å bruke hjemme for kontinuerlig pleie fra cortex til kutikula!
Q: Hvordan gir Nº.5LEAVE-IN™ Balsam kontinuerlig reparasjon?
A: High-Adhesion Sealing Complex gir både umiddelbare og langvarige fordeler ved å forsegle kutikulaen for å motstå skade eller potensielt brekkasje fra vask, greing og varmebehandling.
Artikkelnummer: 190503
- 2025-12-08
Hjelper veldig på håret mitt. Pleier og beskyttet. Redder håret tilbake f eks etter en sommer m mye bading i saltvann
- 2025-09-03
Nå har jeg kun fått brukt den én gang, men så langt kjennes håret veldig mykt og glatt ut. Det virker ikke tungt, som det blir av det meste av produkter.
- 2026-04-18
Flott produkt, gir håret liv
- 2025-11-30
Generøs og så enkel å jobbe inn i både vått og tørt hår. Perfekt for mitt tykke, krøllete og tørre hår.
- 2025-10-02
Veldig god balsam
- 2025-09-12
Olaplex slår alle hårprodukter for meg! Leave-in Conditioner No.5 er utrolig behagelig å ha i håret for en følelse av friskhet uansett hva.
- 2025-06-11
Absolutt den beste leave-in-balsamen jeg har prøvd for mitt supertørre, krøllete hår!!!
- 2025-06-01
Det beste jeg har prøvd så langt som holder det tørre, krusete håret mitt i sjakk! Den er tykk og lett å massere inn.
- 2025-05-27
Passer ikke håret mitt slik som de andre Olaplex-produktene.
- 2025-05-06
God leave-in-krem som gjør det den skal! Føles god og fuktighetsgivende.





