OPI Classic Color Chicago Champagne Toast - 15 ml
Dette er en profesjonell neglelakk som kombinerer slitestyrke med en tidløs nyanse for både hverdag og fest. Den elegante formelen gir en jevn påføring og etterlater neglene med en sofistikert glans som holder lenge.
Hvordan ser den ut?
Chicago Champagne Toast gir neglene en delikat champagnetone med subtile rosa undertoner og en metallisk finish. Lakken fanger lyset på en smakfull måte, noe som skaper en illusjon av dybde og refleksjon uten å virke prangende. Konsistensen glir uanstrengt over negleplaten takket være OPIs signaturbørste, noe som sikrer et profesjonelt resultat med maksimal fargeintensitet. Den metalliske glansen gir et polert og velpleid uttrykk som komplementerer enhver garderobe.
Passer for
Alle hudtoner · Hverdag & fest · Klassisk manikyr · Gave
Hva gjør den unik?
- Elegant nyanse av rosa champagne med en forførende metallisk finish
- Profesjonell formula som sikrer en jevn og stripefri påføring
- Høy fargeintensitet og langvarig holdbarhet med luksuriøs glans
- OPIs ikoniske flaske og børste for optimal kontroll under bruk
Vanlige spørsmål
Hvor lenge holder OPI Classic Color Chicago Champagne Toast på neglene?
Ved bruk sammen med underlakk og overlakk fra OPI, kan du forvente et holdbart resultat i opptil sju dager. Den profesjonelle formelen er utviklet for å motstå avskalling og bevare glansen over tid.
Passer denne nyansen til alle anledninger?
Ja, Chicago Champagne Toast er en svært allsidig farge som fungerer like godt til et profesjonelt kontorantrekk som til en formell kveldslook. Den metalliske finishen gir akkurat nok detaljrikdom til at manikyren føles spesiell, samtidig som fargen forblir nøytral.
Artikkelnummer: 108425
Kategorier:
- 2026-03-23
Varer lenge. Fin farge
- 2026-01-22
Stripete og umulig å få jevn
- 2026-07-31
Endelig funnet den perfekte rødfargen! Jeg har brukt OPI neglelakk i mange år, veldig god kvalitet, holdbar. Jeg bestilte noen flere flasker i forskjellige farger.
- 2026-07-01
Nydelig, mykfarget neglelakk. Har brukt den før, den holder seg godt på neglene. OPI-produktene er førsteklasses.
- 2025-11-30
Veldig stilig og dekkende
- 2025-11-03
Fin farge og god kvalitet på neglelakken.
- 2025-09-24
Nydelig farge
- 2025-06-05
Den sto ikke der i mer enn en dag, så begynte den å flasse.
- 2025-06-05
Fin farge
- 2025-05-26
Fargen er nydelig, men merkelig nok (for merket) er neglelakken vanskelig å påføre og den smitter lett av! MINST to strøk + baselakk før neglene ser ok ut. Trist.


