OPI Drip Dry Lacquer Drying Drops - 30 ml

En hurtigtørkende dråpeløsning som drastisk korter ned ventetiden etter manikyren. Formelen sørger for at neglelakken blir berøringstørr på bare 60 sekunder, samtidig som den pleier neglebåndene.

Hvordan fungerer den?

Disse effektive dråpene påføres direkte på nylakkerte negler for å fremskynde tørkeprosessen betydelig. Ved å danne en beskyttende overflate hjelper de til med å fiksere lakken raskt, noe som minsker risikoen for merker og søl. Samtidig som formelen tørker neglene, virker den mykgjørende på huden rundt neglen uten å etterlate en fet hinne. Resultatet er en perfekt finish med velpleide neglebånd i ett enkelt steg.

Passar for

Alle negler · Manikyr hjemme · Raske resultater · Neglepleie

Hva gjør den unik?

  • Gjør neglelakken berøringstørr på kun 60 sekunder etter påføring
  • Beriket med jojobaolje og E-vitamin som gir næring til neglebåndene
  • Praktisk pipettflaske for nøyaktig og enkel dosering
  • Fungerer som det perfekte siste steget for en holdbar og glansfull manikyr

Vanlige spørsmål

Hvordan bruker man OPI Drip Dry Lacquer Drying Drops?
Mål neglene med ønsket farge og eventuelt overlakk, og vent deretter i 60 sekunder. Påfør 1–2 dråper Drip Dry på hver negl og la virke i ytterligere ett minutt for et helt tørt resultat.

Kan man bruke OPI Drip Dry på alle typer neglelakk?
Ja, produktet fungerer utmerket med alle vanlige neglelakker og topplakker for å korte ned tørketiden. Den er spesielt effektiv når du har dårlig tid, men likevel ønsker en plettfri manikyr uten hakk eller riper.

Størrelse: 30 ml

Artikkelnummer: 28639