En primer med rene og naturlige ingredienser som kapsler inn fuktigheten i huden og holder sminken på plass hele dagen. Et teknologisk gjennombrudd i en innovativ emballasje som kan fylles på igjen. Denne primeren er i form av en gel og er formulert med RMS' patenterte ingrediens Tightenyl, plantebasert squalane, hylauronsyre og auberginekstrakt. Formelen virker for å øke fuktighetsnivået i huden i opptil 24 timer, noe som gir den en jevnere tekstur og økt glød, samtidig som den gjør at sminken din setter seg perfekt og fester seg bedre til huden.
Tightenyl: en banebrytende aktiv ingrediens som er et resultat av bioteknologisk forskning, og som toner huden og gjør den fastere og mykere.
Hyaluronsyre: binder fuktighet til huden
Vegetabilsk Squalane: en mykgjørende ingrediens som balanserer hudens talgproduksjon samtidig som hudens elastisitet forbedres.
Augberginekstrakt: styrker hudbarrieren
.
Artikkelnummer: 99248
Kategorier:
- 2026-01-17
God fuktighet og foundation
- 2025-12-26
Blender godt inn i ansiktet og er ikke klissete i det hele tatt. Fargeløs. Jeg har ingen erfaring med primere, men det føles som om den gjør det den er ment å gjøre.
- 2026-05-02
- 2025-05-11

