En hudpleiende dagkrem med lang holdbarhet som beskytter og fukter, samtidig som den gir huden en sunn og naturlig glød. SunCoverup Super Tint SPF 50 har en unik fjærlett formel som jevner ut hudtonen og kamuflerer ufullkommenheter, samtidig som den beskytter huden mot solens stråler og blått lys. Den fargede dagkremen inneholder RMS patenterte GlowPlex™, som gjør huden mykere, mer elastisk og klarere, mens vegetabilsk squalane fukter og bisabolol beroliger. Huden beskyttes og holdes fuktig hele dagen, samtidig som du får en jevnere hudtone og fantastisk glød. Dagkremen er silikonfri og kommer i 13 fleksible nyanser som kan justere seg etter hudens undertoner. Passer for alle hudtyper.
Rist godt før bruk. Ta en passende mengde produkt og påfør et jevnt lag på ansiktet og halsen med fingrene eller en svamp, til den "smelter" inn i huden for en naturlig finish. For mer dekning, påfør et ekstra lag.
4Basert på 5 anmeldelser
540%
440%
30%
220%
10%
2026-07-09
Jeg har fått så mange komplimenter for den glødende huden min når jeg bruker denne. Trikset er å bruke den tynt og så duppe på Rms løst pudder over. Du kan blande fargene, siden det ikke er så mange å velge mellom. I am ivory, som er den nest lyseste, og den passer meg perfekt. Rms er den beste som finnes. Uten mye kjemikalier. Jeg bruker den med god samvittighet.
Anna S
2026-03-30
Uansett hvor bra! Feilfrie resultater med akkurat passe mengde dekning. Jeg påfører alltid settingpudderet deres etterpå, slik at det er matt og holder seg på plass. Utrolig med full SPF 50 også.
Jeg synes fargen er litt gul til å være så lys, men den er god når den har blitt jobbet inn. Jeg har ganske lys hud (11,5 i rms concealer som er for fet for meg).
Prøvde den mørkere versjonen først, men den var for mørk.
Johanna
2026-02-04
Fin lett, men dekker fortsatt godt nok. Ser ikke tørr ut på huden. Pumpen er av veldig høy kvalitet, fint at man faktisk kan få individuelle dråper om gangen.