Sebastian Professional Volupt Volumizing Spray Gel 150 ml
Sebastian Professional Volupt Volumizing Spray Gel er en vektløs stylingspray med gel-effekt, utviklet for å gi løft og struktur til fint hår. Den unike tofasformelen bygger opp imponerende fylde fra røttene samtidig som håret beholder sin naturlige bevegelse og mykhet.
Hva gjør den for håret?
Denne spraygelen kombinerer kraften fra en gel med lettheten fra en spray for å skape maksimalt volum uten at håret føles stivt eller tungt. Ved påføring i fuktig hår gir den umiddelbar støtte ved hodebunnen, noe som resulterer i en luftig frisyre som varer hele dagen. Innholdet av ekstrakter fra bambus og kaktusblomst pleier hårstråene og etterlater en glansfull finish med en behagelig følelse. Den fungerer like godt til en fyldig føhn som til å fremheve naturlige bølger når håret lufttørker.
Passer for
Fint hår · Alle hårtyper · Volum og fylde · Daglig styling
Hva gjør den unik?
- Tofasformel som aktiveres ved risting for optimal effekt
- Gir fleksibelt hold som lar håret bevege seg naturlig
- Beriket med bambus og kaktusblomst for en pleiende følelse
- Tynger ikke ned tynne hårstrå og etterlater ingen klissete rester
Artikkelnummer: 14715
- 2026-02-13
Flott og rimelig volumspray!! Jeg har skandinavisk bølget hår som veldig lett blir flatt, livløst og fett i røttene allerede 1-2 dager etter vask til tross for volumgivende sjampo. Denne sprayen gir mye struktur og volum til tross for at den er så "lett" og etterlater virkelig minimal produktfølelse i håret. Den føles ikke ru eller stiv, håret forblir mykt og glatt. Jeg sprayer den i røttene og i hele panneluggen i forbindelse med resten av hårrutinen min, og deretter føner jeg den med en diffuser. Den fungerer perfekt for meg med bølget hår; den gir håret og røttene et fint løft som ellers lett tynges ned av andre produkter i lengdene. Den fungerer også bra alene i hele håret for å fremheve naturlige krøller/bølger, med eller uten diffuser. Et stort pluss er at den inneholder varmebeskyttelse. Det beste med denne sprayen er at jeg kan holde håret 2 dager lenger enn vanlig før det blir for fett og må vaskes! Prøv definitivt denne sprayen hvis håret ditt er krøllete/bølgete, men fortsatt ligger flatt, og blir volumløst og fett ved røttene etter 1 dag. Den er verdt sin vekt i gull. 🥰
- 2026-01-21
Veldig bra produkt for håret. God pris og varer lenge. Trenger bare litt for en god effekt. Fantastisk!
- 2026-01-07
Jeg liker generelt Sebastian Professional, men jeg merker ikke så stor forskjell med dette produktet. Det gir volum, men det finnes bedre produkter. Den lukter godt!
- 2025-10-22
Kjempebra, den beste volumsprayen på markedet! Jeg kommer til å kjøpe den igjen🥰
- 2025-06-27
Produktet beskytter godt mot varme og gjør håret tykkere. Volupt spray løfter håret godt fra røttene og gir frisyren hold. Bra produkt.
- 2025-05-18
Det eneste som holder håret på plass og ikke krever mye bruk. Det beste kredittproduktet
- 2025-04-29
Lukter godt, har varmebeskyttelse og gir volum og glans. Den eneste ulempen er at den kunne vært litt mer fast. Ellers et godt produkt som jeg vil fortsette å kjøpe.
- 2025-04-29
Et utmerket produkt for å støtte opp om glatt og glatt hår. Gjør ikke håret klissete
- 2025-02-19
God hold til et vanskelig hår!
- 2024-12-15
Ble overrasket over at det var rask levering.







