Essential Kit Professional Brush Collection er et komplett sett med 12 klassiske sminkebørster fra Sigma Beauty. Inneholder sminkebørster laget av hår av syntetisk fiber. Alt du trenger for å bruke en perfekt basesminke eller øyesminke. Børstene er spesialutviklet for ikke å absorbere produktet, samtidig som de er ekstra snille mot huden da de gir en myk og jevn påføring.
Syntetiske makeupbørster av høyeste kvalitet
Komplett sett med sminkebørster
Innhold:
- Sigma Eye Liner Brush - E05
- Sigma Pencil Brush - E30
- Sigma Tapered Blending Brush - E40
- Sigma Eye Shading Brush - E55
- Sigma Large Shader Brush - E60
- Sigma Small Angle - E65
- Sigma Medium Angled Shading - E70
- Sigma Large Powder Brush - F30
- Sigma Large Angled Contour Brush - F40
- Sigma Duo Fibre Brush - F50
- Sigma Foundation Brush - F60
- Sigma Concealer Brush - F70
Artikkelnummer: 59334
- 2023-12-11
Bra sett til en god pris
- 2021-10-28
Du kan umiddelbart merke kvaliteten når du berører børstene, bustene er myke og blendingen er en drøm! Et flott sett som inkluderer nødvendige verktøy for grunnleggende sminke og til og med litt mer avanserte triks. Jeg vurderte lenge å kjøpe denne – heldigvis gjorde jeg det til slutt. Jeg kan anbefale!
- 2018-06-26
Veldig bra sett med pensler! Kjøpte dette settet og noen flere "outsider"-pensler fra Sigma, og nå har jeg virkelig alt jeg trenger. Utrolig myke å bruke, og veldig god kvalitet. Tommel opp!
- 2017-06-10
Jeg er veldig fornøyd med kjøpet mitt! Jeg bruker kanskje ikke alle børstene, men jeg bruker definitivt nok av dem til at det er verdt å kjøpe dem enkeltvis. Anbefales!
- 2025-05-16
