Tidsbesparende og enkel å påføre, denne leave-in misten passer til alle hårprodukter du ønsker å bruke. Alene beskytter den håret mot UV-stråler, fukter og temmer krus. Perfekt fuktighetstilførsel for alle hårtyper og teksturer.
Artikkelnummer: 106058
- 2026-02-15
Elsker dette produktet! Gjør håret superblankt og mykt, og det lukter fantastisk. Anbefales på det sterkeste!!
- 2026-02-11
Denne leave-in-balsamen fra Sol de Janeiro er definitivt et av de beste hårproduktene jeg noensinne har prøvd. Den gjør at håret mitt føles mykt, fuktet og sunt. Jeg elsker den lette teksturen og hvor raskt den absorberes inn i håret. I tillegg er UV-beskyttelsen den gir en flott bonus. Nordicfeel er et utmerket valg hvis du ønsker kvalitetsprodukter med et bredt utvalg og rask levering.
- 2026-01-14
Sol de Janeiro brasiliansk Joia Milky Leave In Conditioner gjør håret utrolig mykt og gir en naturlig glans fra første gangs bruk. Formelen er lett, men likevel nærende, beskytter mot tørrhet og flisete tupper, og gjør håret lett å løse opp. Og det beste av alt? Duften! Den herlige, brasilianske duften fyller rommet med en frisk og livlig følelse. En opplevelse for alle sanser!
- 2026-01-08
Lukter utrolig godt og gjør håret mykt. Emballasjen er veldig fin og praktisk.
- 2025-12-28
Fantastisk duft og hjelper mot krusete hår.
- 2025-08-03
Ikke helt det jeg hadde i tankene. Lukter godt, men ga ikke helt den teksturen jeg ønsket.
- 2025-08-01
Den lukter supergodt, men ikke min favoritt
- 2025-07-31
Elsker duften, elsker sprayflasken. Kommer til å kjøpe den igjen.
- 2025-07-30
Produktet var bra og luktet nydelig.
- 2025-07-30
Veldig godt og lukter helt nydelig
