Artikkelnummer: 191056
- 2025-10-17
prøver ut denne til forskjell for å bruke «take the day off» fra clinique. liker den veldig godt så langt, fuktighetsgivende og skånsom mot øyne.
- 2026-02-27
Jeg bestiller vanligvis dette, et av favorittproduktene mine, men jeg fikk en flaske med store, grove korn i, som et skrell. Sannsynligvis gammelt innhold/et annet produkt... trist fordi det ikke kan brukes nå.
- 2025-12-22
Denne er 5/5!!! Min tørre hud liker oljebaserte rensemidler best, men noen ganger bytter jeg til denne, og denne er fantastisk. Jeg pleide å lage min egen ansiktsvask med havregryn og vann da jeg var ung, og huden min var så myk. Nå, 20 år senere, har jeg denne :) Jeg fant denne for bare et år siden, men jeg kommer nok aldri til å gi opp den. Og den passer til så mange hudtyper. Jeg kjøpte også denne til min 70 år gamle tante, og den passer henne også.
- 2025-05-14
Rimelig og godt produkt. Plusser med røret
- 2025-05-10
Jeg har prøvd The Inkey List Oat Cleansing Balm, og jeg må si jeg er imponert. Denne rensebalsamen har virkelig blitt en ny favoritt i hudpleierutinen min. Mine erfaringer: * Effektiv rensing: Jeg elsker hvor raskt balsamen smelter inn i huden og løser opp all sminken min, til og med den vannfaste maskaraen. Jeg trenger ikke å gni i det hele tatt, noe som er supert! * Mild formel: Huden min føles veldig fuktet og rolig etter bruk. Jeg har sensitiv hud, så jeg er alltid litt skeptisk til nye produkter, men denne har ikke irritert huden min i det hele tatt. * Rimelig: Jeg synes virkelig du får mye for pengene. Inkey List er kjent for å være rimelige, og dette produktet er intet unntak. * Allsidig: Jeg bruker den både som det første trinnet i min doble rens om kvelden og som en frittstående rens om morgenen. Noen små ulemper: * Konsistens: Noen ganger synes jeg at balsamet føles litt fet, men det forsvinner så snart jeg skyller ansiktet med vann. * Duft: Duften er veldig nøytral, noe som er bra for meg fordi jeg ikke liker sterke dufter i hudpleieproduktene mine, men jeg kan forstå om andre ønsker en mer forfriskende duft. Konklusjon: Jeg anbefaler virkelig The Inkey List Oat Cleansing Balm. Den er effektiv, skånsom og rimelig. Hvis du er ute etter en god rensebalsam, synes jeg absolutt du bør prøve denne!











