Formula med høye konsentrasjoner mineraler og vitaminer som motvirker urenheter. Høykonsentrert formula med vitamin og mineral mot blemmer og urenheter. Niacinamide (Vitamin B3) viser seg å redusere synligheten av urenheter/blemmer og tilstopninger. En høy konsentrasjon på 10% av dette vitaminet støttes av sink salt fra pyrrolidone karboxylsyre for å balansere talgproduksjonen. Uavhengige studier antyder at Niacinamid også har effektive lysnende egenskaper. Påføres hele ansiktet morgen og kveld før en rikere krem.
Artikkelnummer: 103826
- 2021-05-22
beste pris-kvalitet-forhold
- 2020-08-18
Veldig bra produkt! Brukt det i rundt 3 uker på skuldrene på grunn av kviser og urenheter. Er som natt og dag forskjellen på skuldrene før og etter. KJempefornøyd med produktet, anbefales på det sterkeste!
- 2020-07-23
Anbefales på det sterkeste
- 2020-04-07
Denne holder olje- og talgproduksjonen under kontroll. Bruker denne hver morgen, klarer meg ikke uten! I tillegg lysner den arr over tid og zinc har antibakterielle funksjoner. Et skikkelig must have! Passer også for sensitiv hud.
- 2020-02-28
Behagelig serum til en rimelig pris som faktisk fungerer. Huden blir jevnere og virker mindre fet. Rask leveranse! 10/10.
- 2019-01-07
Bruker denne kun på haken, da jeg plages med urenheter bare der. Lukter ingenting. Har gjort en forskjell på hudkvalitet i samarbeid med de andre produktene jeg bruker fra merket. Men om det er dette produktet eller om det er den generelle rutinen er vanskelig å si, men gir full pott da den har vært en del av rutinen og ikke har gitt noen komplikasjoner ene eller andre veien. Bruker denne, The Ordinary Vitamin C Suspension 23%(antiage, utjevning, lysning), The Ordinary Natural Moisturizing Factor(fuktighetskrem) og The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling(peelingmaske). Har hud med tekstur/milier, hudormer og små kviser på haka, og generelt litt tørr og små rynker. Etter jeg starta med dette er det blitt adskillig bedre. Sluttet helt med foundation på dagtid.


