Wella Professionals Ultimate Smooth Shampoo er utviklet med Metal Purifier-teknologi for å rense håret for metaller. Når du bruker Miracle Oil Serum, blir håret næret på 30 sekunder, med en glatthet som varer i opptil 3 dager*.
Med Squalane og Omega-9 for å gi næring til håret på innsiden og gjenoppbygge håret på utsiden - dermatologisk testet og egnet for farget hår.
Den inneholder en blanding av noter fra jasmin, vanilje, bergamott, fersken og sandeltre - nyt duften av en blomsterbukett ved hvert bruk.
Påfør Ultimate Smooth Shampoo i vått hår og skum opp. Skyll og gjenta om nødvendig. Denne sjampoen renser skånsomt og effektivt med et luksuriøst skum.
For best resultat, bruk denne detox-sjampoen sammen med Ultimate Smooth Conditioner, Hair Mask og Miracle Oil Serum. Denne hårbehandlingen er ideell for egenpleie eller som en skjønnhetsgave.
Artikkelnummer: 191441
- 2025-11-23
Kjempebra produkt!
- 2026-07-30
Den beste sjampoen på markedet! Håret føles lett og ser sunt ut.
- 2026-07-08
Jeg har alltid hatt problemer med å finne gode produkter til håret mitt, som lett blir krusete. Jeg har nettopp kjøpt to nye flasker etter at de første gikk tom. En god sjampo som varer lenge og gir fantastiske resultater. Håret mitt blir glatt og mindre krusete, i utgangspunktet ikke i det hele tatt. Jeg kommer definitivt til å fortsette å kjøpe!
- 2026-02-01
En flott sjampo for naturlig krøllete hår eller tørt, bleket hår! Fukter og gjør håret mykt samtidig som den innkapsler metaller fra håret. Jeg anbefaler den!
- 2026-01-16
Topp sjampo
- 2025-11-05
Bra produkt, håret føles rent og blir mykt og lett når det er tørt.
- 2025-09-04
Vasker godt, og metallfjerningen er bra, lysner håret. Minus den sterke lukten. Virkelig sterk lukt.
- 2025-02-23
Etter å ha brukt det et par ganger har jeg ikke en mening ennå, men etter vask er håret mykt og gres fint.
- 2026-06-10
- 2026-03-04






