BLACK OPIUM LE PARFUM er den mest intense og radikale tolkningen av BLACK OPIUM fra Yves Saint Laurent. Den gir deg et hint av sensualitet på huden, slik at du stråler hele natten. Med et par dråper sendes du inn i den mørke sorte kaffeakkorden, den strålende duften av ultrafeminine hvite blomster og den intense kvartetten av vanilje.
Den nye BLACK OPIUM LE PARFUM kommer i en flott, dristig, hypnotisk og ikonisk flaske, klar for natten i en drakt som er like funklende som en couture-svart vinylkjole. Det funklende hjertet minner om byens blinkende lys om natten. En ny kreasjon for dem som er drevet av nytelse og lyst til å leve gjennom de uendelige nettene."
Artikkelnummer: 122658
Kategorier:
- 2026-09-15
En parfyme jeg alltid vil ha hjemme! ♡ Deb er rett og slett perfekt for meg. Den lukter nydelig. Varm, sensuell og helt fantastisk. En duft jeg aldri blir lei av. Det beste er også hvor lenge den varer. Duften sitter på huden hele dagen uten å føles overveldende. En virkelig favoritt og definitivt en parfyme jeg alltid vil ha i samlingen min. For meg er det klare 5 av 5 stjerner! ♡
- 2026-06-10
Beste parfymen noensinne! Myk, feminin og frekk. Får alltid komplimenter når jeg bruker den. 3 spray er nok for hele kvelden.
- 2026-01-18
Den lukter halvparten så mye/varer ikke så lenge som da jeg kjøpte den på Åhléns, for eksempel. Jeg sammenlignet begge flaskene mine på hver arm av meg selv og en venn, og forskjellen mellom parfymen kjøpt via Nordic Feel og Åhléns var merkbar. Usikker på hva grunnen er, men jeg returnerte den.




