Foregående
Neste
Favoritt
Kurv
Kurv (0)
Beautiful Price på hudpleiefavoritter
Beautiful Price

Floris London Floris London No.89 EdT (10 ml)

Overvåk
Fri frakt over 499 kr
Hold utkikk etter merkingen "Beautiful Price". Dette er nøye utvalgte produkter som vi kontinuerlig prismatcher mot andre autoriserte forhandlere for å kunne tilby deg som kunde en rettferdig pris.

Appelsin og bergamott, sammen med lavendel og neroli, skaper en klassisk cologne-karakter i denne duften. En subtil varme fra krydret muskatnøtt utdyper blomsterhjertet, mens sandeltre, sedertre og vetiver gir et sterkt treaktig fundament i denne genuint engelske parfymen.

For dem som er ute etter en tidløs signaturduft, er den ikoniske No. 89 Eau de Toilette et opplagt valg. En klassisk og sofistikert parfyme med en rik historie og et elegant utseende.

Denne Eau de Toilette er vegans

Les merLes mindre
Størrelse: 10 ml
Informasjon

Unngå å spraye mot øynene eller på irritert hud. Oppbevares utilgjengelig for barn. Kun for utvendig bruk.

Floris London - 89 Jermyn Street, London, SW1Y 6JH - [email protected]

Bruk
Alcohol Denat., Aqua (Water, Eau), Parfum (Fragrance), Diisopropyl Adipate, Benzophenone - 3
Ingredienser
Artnr: B094937
Fra vårt Magazine
Andre kjøpte også
Selling fast
Beautiful Price
Selling fast
Beautiful Price
Selling fast
Beautiful Price
Selling fast
By Bangerhead
204 kr
Selling fast
By Bangerhead
324 kr
Selling fast
By Bangerhead
86 kr
Steng