Foregående
Neste
Favoritt
Kurv
Kurv (0)
TIDSBEGRENSET TILBUD – Opptil 45% på skjønnhetsfavoritter Midlertidige leveringsforsinkelser pga. lagerflytting
Beautiful Price
Nyhet

I'm From I'm From Rice Whip Facial Cleanser (30 ml)

129 kr
152 kr Veil. pris
Kjøp
Fri frakt over 499 kr
Hold utkikk etter merkingen "Beautiful Price". Dette er nøye utvalgte produkter som vi kontinuerlig prismatcher mot andre autoriserte forhandlere for å kunne tilby deg som kunde en rettferdig pris.

Rice Whip Facial Cleanser er en skånsom rens beriket med risekstrakt fra Yeoju, kjent for sine pleiende egenskaper og for å gi huden den samme friske følelsen som tradisjonelt risvann. Rensen bidrar til en klarere hud med fornyet glød og hjelper også til med å gi en jevnere hudstruktur og mykere følelse. Med tre typer syrer (AHA, BHA og PHA) hjelper den skånsomt med å fjerne døde hudceller og overflødig talg. Den myke og kremete konsistensen danner et rikt og fyldig skum så snart den kommer i kontakt med vann. Rengjør grundig huden, fra urenheter dypt nede i porene til solbeskyttelse, sminke og ultrafine partikler fra miljøet. Denne rensen tørker ikke ut huden, men etterlater den fuktet takket være det fuktgivende Yeoju-risekstraktet.

Anbefales for:

  • Mild og skånsom skumrens – Passer sensitiv hud
  • Den myke skumteksturen minimerer unødig friksjon og fjerner urenheter skånsomt uten å irritere huden
Les merLes mindre
Størrelse: 30 ml
Informasjon

Kan brukes på to måter avhengig av hudens behov – som maske eller rens.

1. Daglig rens Tilsett en liten mengde vann for å skape et rikt skum. Massér forsiktig og skyll av med lunkent vann.

2. Spesialbehandling (1-minutts hurtigmaske) Påfør på tørr hud. Tilsett en liten mengde vann, massér i 1 minutt og skyll av med lunkent vann

COSMETRADE S.L. Avda. Sudáfrica, 110 11408-Cádiz, Spain. [email protected]

Bruk
Glycerin, Aqua, Sodium Cocoyl Isethionate, Myristic Acid, Potassium Cocoyl Glycinate, Niacinamide, Methylpropanediol, Polyquaternium-7, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin, 1,2-Hexanediol, Oryza Sativa Extract, Disodium Edta, Oryza Sativa Bran Extract, Steareth-30, Sodium Benzoate, Capryloyl Salicylic Acid, Gluconolactone, Salicylic Acid, Lactic Acid, Dextrin, [+/- Caramel]
Ingredienser
Artnr: B100627
Fra vårt Magazine
Andre kjøpte også
Beautiful Price
361 kr Veil. pris 509 kr
Beautiful Price
399 kr Veil. pris 509 kr
Beautiful Price
Nyhet
I'm From
Midlertidig utsolgt
59 kr Veil. pris 70 kr
50 ml 10 ml
Selling fast
Gave
Selling fast
289 kr Veil. pris 369 kr
Steng