OPI Infinite Shine Last from the Past - 15 ml
Dette er et førsteklasses neglelakk-system i en dyp blå nyanse, utviklet for de som ønsker salongresultater hjemme uten bruk av UV-lampe. Den avanserte formelen forener enkelheten ved tradisjonell lakk med den ekstreme slitestyrken og glansen vi kjenner fra gelmanikyr.
Hvordan ser det ut?
Last from the Past gir neglene en intens, midnattsblå farge med en speilblank finish som fanger lyset på en elegant måte. Takket være den forherdede gelteknologien legger lakken seg som et jevnt og fyllig lag som effektivt glatter ut negleoverflaten uten striper eller bobler. Resultatet er en profesjonell manikyr med en imponerende dybde som beholder sin strålende glans og styrke i opptil 11 dager. Den tørker raskt i vanlig dagslys, noe som gjør det enkelt å oppnå et feilfritt resultat uten behov for ekstra utstyr.
Passer for
Alle negletyper · Hjemmemanikyr · Langvarig resultat · Festlige anledninger
Hva gjør den unik?
- Gir en profesjonell gel-look med opptil 11 dagers holdbarhet uten bruk av UV-lys
- Forherdet gelteknologi sikrer maksimal glans og en glatt, jevn dekning ved påføring
- Presisjonsbørsten gir en smidig påføring som motvirker striper og sikrer et fyllig fargeresultat
- Fjernes enkelt med vanlig neglelakkfjerner med aceton uten å skade den naturlige neglen
Vanlige spørsmål
Hvordan påfører jeg OPI Infinite Shine Last from the Past for best mulig resultat?
Begynn med ett lag Infinite Shine Base Coat på rene negler, etterfulgt av to tynne lag med Last from the Past. Avslutt med ett lag Infinite Shine Top Coat for å forsegle fargen og aktivere den karakteristiske gel-glansen.
Trenger jeg en UV-lampe for at OPI Infinite Shine skal tørke?
Nei, Infinite Shine-systemet er utviklet for å herde i vanlig dagslys og krever ingen lampe. Du får den holdbare effekten og den dype glansen fra gelmanikyr på en betydelig enklere måte hjemme.
Artikkelnummer: 125291
Kategorier:
- 2026-07-01
Veldig veldig fint shimmer 👌
- 2026-03-11
Virker bra. Har bare prøvd den en gang.
- 2026-06-14
Fargen er superfin! Karakteren går ned fordi den begynner å flasse etter omtrent 4 timer. Men jeg er ikke en neglelakk-ekspert, så hvis du er det og vil ha en superfin mørkebrun neglelakk, så kjør på.
- 2026-06-04
Opi er en god dekkende neglelakk, og akkurat denne fargen er en klar favoritt hos meg.
- 2026-05-24
Rask levering. Fin og slitesterk farge.
- 2026-05-20
Veldig fornøyd og glad.
- 2026-03-22
Superfornøyd med OPI-neglelakken og overlakken min! Fin farge, enkel å påføre og holdbar med fin glans. Anbefales!
- 2026-03-21
Veldig fin farge! Neglelakken holder lenge 👍🏼
- 2026-02-25
Jeg lærte at alle neglelakker bare er svarte, men her var jeg interessert i fargen og glitteret. Godt valg.
- 2026-01-07
Holder seg lenge.



