OPI Infinite Shine Strongevity - 15 ml

Dette er en høytytende neglelakk i en dypblå nyanse som kombinerer slitestyrken til gel med enkelheten fra en klassisk lakk. Formelen gir en feilfri dekning med en speilblank finish som sitter på plass i opptil 11 dager.

Hvordan ser det ut?

Lakken har en fyldig, gel-lignende konsistens som omslutter neglen og skaper en jevn overflate helt uten striper eller bobler. Den herdede gel-teknologien gir en intens glans og et profesjonelt resultat som minner om en salongmanikyr. Til tross for den lange holdbarheten fjernes den skånsomt med vanlig neglelakkfjerner, noe som gjør den snill mot dine naturlige negler.

Passer for

Alle negletyper · Hverdags & fest · Langvarig resultat · Hjemmemanikyr

Hva gjør den unik?

  • Gir holdbarhet i opptil 11 dager takket være avansert gel-teknologi
  • Skaper en glatt og jevn overflate som etterligner resultatet av en gellakkering
  • Rask og skadefri fjerning med vanlig aceton eller neglelakkfjerner
  • OPIs presise børste gjør påføringen enkel og gir full kontroll

Vanlige spørsmål

Hvordan påfører man OPI Infinite Shine Strongevity for best holdbarhet?
Begynn med et lag Infinite Shine Base Coat på rene negler og følg opp med to tynne lag av fargen Strongevity. Avslutt alltid med et lag Infinite Shine Top Coat for å forsegle glansen og sikre at lakken holder i opptil 11 dager.

Trenger OPI Infinite Shine Strongevity å herdes i en UV-lampe?
Nei, denne lakken lufttørker akkurat som en vanlig neglelakk og krever ingen lampe. Den unike formelen herder i naturlig dagslys for å gi den ekstra holdbare og glansfulle gel-finishen.

Størrelse: 15 ml

Artikkelnummer: 125318