OPI Infinite Shine Last Glam Standing - 15 ml
OPI Infinite Shine Last Glam Standing er en avansert neglelakk i en elegant lys lilla nyanse som gir hendene et velpleiet og profesjonelt uttrykk. Denne lakken kombinerer den enkle påføringen fra en klassisk neglelakk med den imponerende styrken og glansen fra gelé, helt uten behov for UV-lampe.
Hvordan ser det ut?
Denne lys lilla lakken legger seg som et glatt og jevnt lag over neglen, og etterlater en speilblank finish som minner om en profesjonell salongbehandling. Formulaen er utviklet for å omslutte neglen uten å etterlate striper eller bobler, noe som sikrer maksimal dekkevne og et feilfritt resultat. Den rike fargeintensiteten holder seg vakker i opptil 11 dager, men kan likevel fjernes skånsomt med vanlig neglelakkfjerner når du ønsker fornyelse.
Passer for
Alle negletyper · Hverdagsbruk · Festlige anledninger · Langvarig manikyr
Hva gjør den unik?
- Benytter en forherdet gelteknologi som gir en fyldig finish med ekstrem glans
- Sikrer et holdbart resultat i opptil 11 dager uten at fargen falmer
- Gir en jevn og sømløs dekning som tørker i vanlig dagslys
- Fjernes enkelt med vanlig aceton uten å skade den naturlige neglen
- Designet for å gi en profesjonell gel-følelse hjemme på en enkel måte
Vanlige spørsmål
Hvordan påfører jeg OPI Infinite Shine Last Glam Standing for best mulig holdbarhet?
For et optimalt resultat bør du starte med ett lag Infinite Shine Base Coat på rene negler. Påfør deretter to tynne lag av fargen Last Glam Standing, og avslutt med ett lag Infinite Shine Top Coat for å forsegle glansen og styrke holdbarheten.
Må jeg bruke UV-lampe for at OPI Infinite Shine skal herde?
Nei, dette systemet er utviklet for å herde i vanlig dagslys. Du får den samme fyldige følelsen og lange holdbarheten som ved en gel-manikyr, men slipper bryderiet med lampe, noe som gjør det perfekt for hjemmebruk.
Artikkelnummer: 125292
Kategorier:
- 2026-07-01
Veldig veldig fint shimmer 👌
- 2026-03-11
Virker bra. Har bare prøvd den en gang.
- 2026-06-14
Fargen er superfin! Karakteren går ned fordi den begynner å flasse etter omtrent 4 timer. Men jeg er ikke en neglelakk-ekspert, så hvis du er det og vil ha en superfin mørkebrun neglelakk, så kjør på.
- 2026-06-04
Opi er en god dekkende neglelakk, og akkurat denne fargen er en klar favoritt hos meg.
- 2026-05-24
Rask levering. Fin og slitesterk farge.
- 2026-05-20
Veldig fornøyd og glad.
- 2026-03-22
Superfornøyd med OPI-neglelakken og overlakken min! Fin farge, enkel å påføre og holdbar med fin glans. Anbefales!
- 2026-03-21
Veldig fin farge! Neglelakken holder lenge 👍🏼
- 2026-02-25
Jeg lærte at alle neglelakker bare er svarte, men her var jeg interessert i fargen og glitteret. Godt valg.
- 2026-01-07
Holder seg lenge.



