Lash Booster Mascara Base er en pleiende mascaraprimer som er beriket med mineraler og algeekstrakter. Den unike formulaen dekker hver eneste øyevippe, som oppleves lengre og fyldigere – perfekt for korte og tynne vipper! Rødalgeekstrakt fukter, forbedrer fleksibiliteten og gir en silkeaktig glans, mens brunalgeekstrakt får vippene til å føles mer voluminøse.
• Nærende mascaraprimer
• Beriket med nærende mineraler og algeekstrakter
• Vippene oppleves lengre og fyldigere
Trinn 1: Påfør direkte på vippene.
Trinn 2: La tørke litt før du bruker mascara.
• Nærende mascaraprimer
• Beriket med nærende mineraler og algeekstrakter
• Vippene oppleves lengre og fyldigere
Trinn 1: Påfør direkte på vippene.
Trinn 2: La tørke litt før du bruker mascara.
Artikkelnummer: 101437
3.5Basert på 4 anmeldelser
- 2026-06-24
Et produkt som virkelig gir en wow-følelse! Jeg bruker det om kvelden som næring og om dagen under litt brun maskara! Øyevippene mine føles og ser fantastiske ut!!!
- 2025-09-03
Absolutt den beste jeg noensinne har kjøpt! For noen fantastiske vipper jeg får med mascaraen «angel eyes». Fem stjerner +
- 2025-06-02
Tørket opp på et blunk. Hvis jeg ikke fikk tak i en gammel en, eller den allerede var åpnet, tror jeg den burde vare mer enn et par uker.
- 2023-02-11
Vel, ja... ikke noe spesielt i det hele tatt. Sluttresultatet er, som lovet, fargeløst. Men det er litt vanskelig å fjerne det på grunn av vannmotstanden.


