Maria Åkerberg Lip Gloss Paris - 6 ml
Dette er en pleiende lipgloss med en skimrende rosa nyanse som fremhever leppenes naturlige skjønnhet. Den kombinerer en elegant, glansfull finish med nærende vegetabilske oljer som holder leppene myke og beskyttede.
Hvordan ser den ut?
Lip Gloss Paris gir en transparent rosa farge med et elegant skimmer som skaper dybde og glans. Teksturen føles smidig på leppene takket være ricinolje og jojobaolje, som tilfører fukt uten at produktet føles klebrig. Den kan brukes alene for en frisk hverdagslook eller legges over en leppestift for å tilføre ekstra dimensjon og en strålende finish.
Passer for
Alle hudtoner · Tørre lepper · Hverdag og fest · Naturlig glans
Hva gjør den unik?
- Nærende formula med ricinolje og jojobaolje som pleier og beskytter leppene
- Transparent rosa nyanse med vakkert skimmer som komplementerer alle hudtoner
- Naturlig selvkonserverende formel uten kunstige konserveringsmidler
- Allsidig bruk som fungerer utmerket både alene og som en glansfull topcoat
Artikkelnummer: 43911
- 2026-07-24
En veldig god lipgloss 💄 varer lenge👌 Men jeg skulle gjerne hatt en lengre "børste" for å få ut den siste biten……
- 2025-10-05
Fin gloss og behagelig følelse og duft, men litt skuffet over at fargen var veldig svak. Så oppsummert: god lipgloss hvis du i utgangspunktet bare vil ha gloss og minimal farge.
- 2025-02-08
Jeg liker fargen, har hatt den i mange år
- 2026-02-22
- 2025-11-14
- 2025-10-24
